Haber

Lionel Messi’den tarihi başarının ardından ilk sözler: Benim hayalimdi, hayalimdi

Dünyanın en prestijli futbol ödüllerinden biri olan Ballon d’Or 2023’ün kazananı kesin olarak belli oldu. Lionel Messi büyük ödülü 8. kez kazandı. Arjantinli yıldız, ödül töreninde yaptığı konuşmada hayalini gerçekleştirdiğini belirtti.

“ÇOK GURURLUYUM”

Messi yaptığı açıklamada, “Kylian da çok özel bir performans gösterdi. Diğer arkadaşlar da aynısını yaptı. Bugün burada çok değerli isimler görüyorum. Bugün burada birçok başarılı oyuncu var. Bana bu fırsatı sunduğunuz için çok teşekkür ederim. Uzun yıllar futbol oynadım. Kariyerim boyunca çok şey yaptım. “Özel anlar yaşadım. Arjantin milli takımıyla Dünya Kupası çok özeldi. Arjantin’i Dünya Kupası’nda şampiyonluğa taşıdığımız için çok gururluyum. Eşime, çocuklarıma, aileme ve bana destek olan tüm hayranlarıma teşekkür ediyorum. Bu benim hayalim ve hayalimdi.” dedi.

“İNANCINIZI ASLA KAYBETMEYİN”

Arjantinli yıldız ayrıca, “Hayal etmekten asla vazgeçmeyin. Hayal kurmak çok değerlidir. Başaracağınıza olan inancınızı asla kaybetmeyin. Zor zamanlar olacaktır. Bütün değerli takımlar ve futbolcular hikayeyi hep bu şekilde yazmıştır. Elbette ki başaracağınıza olan inancınızı kaybetmeyin.” , hayatınızda karmaşık dönemler yaşıyorsunuz ama denemek, denemek, denemek çok zor.” “Bu çok değerli. Bundan vazgeçmemek çok değerli. Ben de denedim ve sonunda başardım.” İfadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu